دوره آموزشی برندسازی شخصی (کلیک کنید)

رید هافمن

رید هافمن بنیان گذار لینکدین و محقق و فیلسوف شبکه های اجتماعی

رید هافمن (Reid Hoffman) را به عنوان یک کارآفرین موفق، مدیر موفق، سرمایه گذار موفق و تحلیل‌گر و فیلسوف شبکه های اجتماعی می‌شناسند.

بعید است در مورد اینکه شبکه های مجازی چیستند و چگونه کار می‌کنند تحقیق کنید و به سرعت در نخستین مطالعات و جستجوها به نام رید هافمن نرسید.

او در سال ۲۰۰۳ شبکه اجتماعی لینکدین (Linkedin) را تاسیس کرده است.

رید هافمن در حال حاضر عضو هیات مدیره شرکت‌ها و سازمان‌های متعددی است که از جمله آنها می‌توان به Airbnb و Edmodo و Convoy و Blockstream و Kiva و Mozilla و Endeavor و CZI Biohub اشاره کرد.

او همچنین در کنار پیتر ثیل، از جمله سرمایه ‌گذاران اولیه‌ی شرکت‌هایی مانند Pay Pal و Facebook محسوب می‌شود.

این روزها، هافمن بخش قابل توجهی از وقتش را برای مجموعه‌ی گری لاک (Greylock Partners) صرف می‌کند که از جمله شرکت‌های سرمایه گذاری قدیمی آمریکا محسوب می‌شود.

پادکست های ریدهافمن

رید هافمن اخیراً مجموعه پادکست‌هایی را با موضوع بزرگ کردن کسب و کار آغاز کرده است و در آن با کارآفرینان موفق مصاحبه و گفتگو می‌کند.

کتاب The Start-Up of You

مطرح‌ترین کتابی که توسط رید هافمن نوشته شده، The Start-Up of You یا استارت آپ تو نام دارد که در سال ۲۰۱۲ منتشر شده و هنوز هم در سطح جهان، پرفروش و پرمخاطب است.

خلاصه این کتاب رید هافمن را می‌توانید در قالب یک فایل PDF انگلیسی از طریق لینک زیر دانلود کنید:

The Start-Up of You (PDF – Summary)

مطلب مرتبط: بنیان گذار لینکدین، چه توصیه‌هایی در مورد شبکه سازی دارد؟

سایت پاسخ نامه – که در حال مطالعه‌ی آن هستید – به نوعی واژه‌نامه‌ی جنبی مجموعه‌ی آموزشی متمم است. در صورتی که به توسعه فردی علاقه‌مند هستید می‌توانید فهرست درس‌ها و نقشه‌راه‌های یادگیری متمم را بررسی کرده یا این‌که سرفصل‌های دوره MBA آنلاین ما را ببینید.

فهرست درس‌ها    اطلاعات | ثبت‌نام
 
 
 
بهترین پاسخ